Сучасні будівельники вже досягли таких висот, в прямому і переносному сенсі, що простих людських можливостей просто не вистачає. Саме в таких випадках на допомогу приходить будівельна техніка і не останнє місце серед неї займають вантажні підйомники. Вони дозволяють піднімати і переміщати вантажі на значні відстані, тим самим полегшуючи роботу будівельникам.

Якими бувають вантажні підйомники?

Всі підйомники умовно можна розділити на кілька видів:

- шахтний вантажний підйомник, спрощений аналог вантажного ліфта. Може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень. Особливо зручний тим, що блок управління знаходиться поза кабіною підйомника і супроводжувати вантаж при підйомі не потрібно.

- Консольний підйомник - ще один різновид вантажного ліфта. Особливість: шахта підйомника може розміщуватися не тільки вертикально, але й під кутом. Мінус: має меншу вантажопідйомність в порівнянні з шахтним ліфтом.

- Щогловий вантажний підйомник - призначений для зовнішніх будівельних робіт. Кріпиться до опорної стіни будівлі. Середня висота підйому - 100 метрів.

Що потрібно знати при виборі вантажопідйомника?

Область застосування вантажних підйомників досить широка. Саме тому, вибираючи ту чи іншу модель, потрібно враховувати її вихідні технічні характеристики і майбутні умови експлуатації.

Перший і основний параметр - це вантажопідйомність. Цей показник визначає конструкцію підйомника, матеріали для його виготовлення і, відповідно, впливає на його вартість.

На другому місці знаходитися висота підйому. Так, максимальна висота підйому при будівництві повинна дорівнювати кількості поверхів у споруджуваному будинку.

Не варто випускати з виду такий фактор, як інтенсивність робіт, яка включає режим роботи (змінний або цілодобовий), обсяг вантажів, швидкість потоків. Також слід звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена техніка, її вартість і надійність виробника.

Місце проведення робіт. Для будівельних робіт всередині будівель відмінно підійдуть вантажні підйомники гідравлічні, а для зовнішніх робіт - електромеханічні. Так як вони більш стійкі до дії негативних атмосферних явищ.

Де замовити вантажний підйомник?

Компанія Южреммонтаж приймає замовлення на виготовлення всіх видів вантажних підйомників будь-якого рівня складності і з різним набором технічних характеристик. Гарантія безперебійної роботи - 12 місяців. Звертайтеся, ціни прийнятні, строки виконання замовлення максимально стиснуті.