Малі вантажні ліфти давно вже стали незамінними при транспортуванні об'ємних і важких вантажів на різну висоту. Вони необхідні не тільки при будівництві, але і в побуті. Так, часто подібні ліфти використовують кафе, магазини, підприємства, де важлива швидкість і акуратність транспортування невеликих вантажів.

Вантажопідйомність різних сервісних ліфтів може досягати 300 кілограм. Велика кількість моделей, а також оснащення різними додатковими функціями (знімними полицями, підсвічуванням, охолодженням, дверима розсувного типу, поверховою системою управління) робить такі ліфти практично незамінними.

Існує кілька параметрів, за якими розділяють вантажні ліфти

1. За вантажопідйомністю

- до 50 кг - такі ліфти використовують для сервісного обслуговування в готелях і ресторанах, наприклад, для подачі різних страв. Вони мають невеликий розмір кабін (Ш500*Г500*В800мм або Ш600*Г600*В800мм).

- до 100 кг - використовуються для переміщення невеликих і середніх вантажів. Завантаження здійснюється вручну. Середній розмір кабін (до Ш800*Г800*В1200мм).

- 200 і 250 кг- Такі вантажні ліфти мають максимальний розмір кабін для даного класу (до Ш1000 *Г1000*В1200мм ). Завантаження здійснюється за допомогою візків.

2. Залежно від типу приводу

Найчастіше це вантажні ліфти з електричним приводом. Вони більш економічні і зручні у використанні. Також набагато рідше, але зустрічаються ліфти з гідравлічним приводом. Причиною такої непопулярності є великий обсяг використовуваної енергії.

3. За типом шахти ліфта

Вантажний ліфт може виготовлятися як з шахтою, так і доукомплектовуватися нею пізніше. Другий варіант менш вигідний, оскільки монтувати такий ліфт досить складно. До того ж дуже часто виникають проблеми з регулюванням роботи такого ліфта.

Власна металева шахта, що поставляється в комплекті з ліфтом. Це переважна більшість малих вантажних ліфтів. Дана конфігурація дозволяє встановити і якісно налагодити малий вантажний ліфт незалежно від будівельних конструкцій будівлі.

Де можна замовити вантажний ліфт?

Рекомендуємо вам компанію Южреммонтаж. Фахівці фірми самі займаються виготовленням вантажних ліфтів під замовлення клієнта. У роботу беруться навіть найскладніші замовлення. Компанія працює за Україну. Гарантія якості і швидкого виконання.