Модернізація кранових електроприводів за допомогою частотних перетворювачів

Вартість послуги: за домовленістю

 

Модернізацію кранових електроприводів за допомогою частотних перетворювачів проводить науково-виробниче підприємство ПП «Южреммонтаж». Проводимо заміну існуючої релейно-контакторної системи управління на систему частотного управління при модернізації електроприводів. Пропонована нами сучасна система управління електроприводами підйомно-транспортних механізмів включає в себе застосування новітніх типів сертифікованих в Україні частотних перетворювачів. Модернізація кранових електроприводів за допомогою частотних перетворювачів покращує техніко-економічні показники роботи підйомно-транспортних машин і механізмів. А саме, модернізація кранових електроприводів за допомогою частотних перетворювачів дозволяє підвищити точність і швидкість виконання операцій, заощадити електроенергію, підвищити коефіцієнт потужності приводів механізмів і багато іншого. З досвідом експлуатації кранових електроприводів після їх модернізації з допомогою частотних перетворювачів можна ознайомитися в портах «Південний» (м. Южне), ЗАТ «Іллічівськзовніштранс» (м.Іллічівськ).

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Модернізація кранових електроприводів за допомогою частотних перетворювачів» представлена в послугах, в розділі Підйомно-транспортні машини: ремонт та обслуговування обладнання.
 

Пошук по сайту

Шукати

Види діяльності

Ремонт, монтаж, технічне обслуговування, реконструкція і модернізація вантажопідйомного обладнання, розробка проектної та технічної документації, а також...

ПП «Южреммонтаж» пропонує сучасну систему управління електроприводами підйомно-транспортних механізмів з застосуванням новітніх типів сертифікованих в...

 

Контакти

Вантажні підйомники, вантажні ліфти - Южреммонтаж
(основний офіс)

65023, Україна, Одеська, Одеса, вул. Мечникова, будинок 52, офіс 3
  • +38 (048) 732 - 28 - XX

Контактна особа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги